Bramy wjazdowe do rezydencji

Bramy wjazdowe do rezydencji

Właściciele posesji oczekują, że wszystkie elementy posesji będą komponowały się  ze sobą i tworzyły doskonałą całość.

Piękna rezydencja  nie może być ogrodzona  jakimś drewnianym płotem. Ogrodzenie musi być gruntowym drobiazgowym wykończeniem terenu posesji, powinno być  wkomponowane w otoczenie i podkreślić charakter przestrzeni wokół domu. Bramy do rezydencji to produkt luksusowy. Wykonane są ze stali w połączeniu z metalami kolorowymi. Pokrywane  są one najlepszym z dostępnych zabezpieczeń antykorozyjnych, którym jest   ocynk ogniowy, następnie malowane wysokiej jakości farbami podkładowymi, nawierzchniowymi, patynowane na wybrane kolory . Dodatkowo zabezpieczane są specjalną powłoką , która zachowuje. kolory przez wiele lat. Dzięki zastosowaniu powyższych procesów bramy nabierają wspaniałego wyglądu i są maksymalnie chronione przed warunkami środowiskowymi. Na życzenie klienta każdy element wzoru  lub zastosowany materiał może być zmieniony.

Bramy do rezydencji wykonywane są również jako komplet bramowy, w skład, którego wchodzą brama, furtka i 3 potężne ażurowe słupy.

Komplet można rozbudować o kolejny 1 lub 3 dodatkowe słupy wraz z przęsłami aby uzyskać bramę o szerokości odpowiadającej klientowi. Przepiękne złote ornamenty wkomponowane w granit doskonale pasują do dużego domu, pałacu, czy dworku. Wszystkie bramy w stylu dworskim są wykonane z  z użyciem najwyższego kunsztu rzemieślniczego. Ich wzory są tak wyjątkowe, że podobają się nawet zagranicznym klientom. Bramy w typie dworskim dość często zamawiają bogaci klienci z krajów Unii Europejskiej. Bramy do rezydencji są zazwyczaj wyższe, po to, aby chronić prywatność właścicielowi posesji. Niezwykle kunsztowna jest brama wjazdowa do rezydencji z koroną, będącą na wierzchołku bramy. Jest możliwa opcja, aby korona otwierała się razem z bramą. Koronę można ulokować na dowolnej wysokości, tak, aby mogło przejechać nawet auto ciężarowe.

Każdą bramę można przystosować pod automatykę, a na słupach umieścić szykowne lampy. W bramach pełnych taki sam wzór jest po obu stronach.

Bramy pełne zakrywają widok posesji, zapewniając najwyższą ochronę prywatności. Bramy myśliwskie spełnienie marzeń  dla miłośników przyrody. Przedstawiają sceny ze zwierzętami. Popularnymi motywami są: wilk, jeleń, czaple, pawie i orzeł. Zwierzęta wykuwane są w naturalnych rozmiarach. Bramy myśliwskie ważą więcej od pozostałych bram, ze względu na wizerunki zwierząt. Ważą ponad tonę. Otwiera się całkowicie, jest przepiękna i bardzo praktyczna. Każdy element bramy wykonywany jest  ręcznie, dlatego wszystkie egzemplarze są wyjątkowe i niepowtarzalne, co bez wątpienia stanowi o ich uroku. Bramy do rezydencji z zwierzętami, czy bez to dzieła sztuki wykonane w metalu. Kowalstwo artystyczne to nie tylko bramy, ale również rzeczy używane każdego dnia i ozdoby. Stoły, stoliki,żyrandole, lampy, ławy,  krzesła w stylu pałacowym zwracają uwagę wspaniałym wykonaniem. Mają bogate zdobienia, a jednocześnie niezwykle eleganckie. Wykonane są z czarnej stali w połączeniu z metalami kolorowymi, skórą, drewnem, szkłem.

Kowalstwo artystyczne Małopolska ma w ofercie balustrady z herbem rodowym. Mają wytworny charakter, wykonane są graficie w zestawionym  z szkłem, drewnem i metalami kolorowymi. Oczywiście są pokryte zabezpieczeniem antykorozyjnym, więc wykazują bardzo dużą odporność na warunki atmosferyczne i wspaniale wyglądają przez kilkadziesiąt lat. To najwyższy mistrzostwo kowalstwa, niepowtarzalne dzieła sztuki. Balustrady są wykonane ręcznie, więc każdy egzemplarz jest unikatowy w swoim rodzaju.

To wyrób dla ludzi, którzy są podkreślić dumę ze swojego herbu. Balustrada schodowa jest przepiękną ozdobą schodów. Jej wzory nawiązują do wzornictwa XVIII wiecznego. Tak fantastyczne dzieła powstają z zjednoczenia tradycyjnego kowalstwa z nowoczesnymi. Kowalstwo artystyczne to pasja połączona z niezwykłą precyzją i wyczuciem piękna. Kowalstwo artystyczne jest znakiem rozpoznawalnym Małopolski. Na wyroby kowalstwa artystycznego obowiązuje roczna gwarancja.

źródło: Bramy wjazdowe do rezydencji

Dodaj komentarz

Podpis *
E-mail *
Witryna internetowa