Grawerowane prezenty

Grawerowane prezenty

Miło jest dostawać prezenty. Jeszcze lepiej, kiedy upominek nie jest rzeczą pochodzącą z masowej produkcji, tylko drobiazgiem oryginalnym ze indywidualną dedykacją.

Prezent nie musi być użyteczny, ale ma cieszyć osobę obdarowaną. Podarunki indywidualizowane to doskonała pamiątka na rocznicę ślubu i na każdą inną okazję, kiedy odczuwamy potrzebę podziękowania. Rodzice są wyjątkowymi osobami- wychowywali, kochali swoje dzieci, poświęcali im czas, uczyli jak poradzić  sobie w życiu, być wrażliwym człowiekiem, przekazywali najistotniejsze wartości. W końcu nadchodzi moment, że dzieci zaczynają własną drogę życiową i chcą podziękować rodzicom za ich miłość i stworzenie bezpiecznego domu. Kwiaty nie są najlepszym  pomysłem na podziękowania dla rodziców. Ich żywot jest krótkotrwały, szybko więdną i przestają cieszyć oko. Kryształowe serce ze specjalną dedykacją to przepiękne podziękowanie dla rodziców, które można im wręczyć na weselu lub z okazji ich rocznicy ślubu.

Kryształowe serce ze słowami wdzięczności to przepiękny prezent, który z na pewno będzie stał w widocznym miejscu i sprawi obdarowanym wiele radości. Jest to coś oryginalnego, bardzo eleganckiego, najpiękniejsza pamiątką, jaką można komuś podarować.

Kryształowe serce może być również dedykowanym upominkiem  dla dziadków, nauczycieli, chrzestnych, firmy, rodzeństwa, małżonka małżonki, przyjaciela. Można je wręczyć z okazji urodzin, rocznicy, ukończenia szkoły,  sukcesu zawodowego, z wdzięczności za , przyjęcia sakramentów, dnia matki, ojca, kobiet, babci, dziadka, świąt. Każda okazja jest dobra, aby pomyśleć o  o kimś bliskim- podziękować, wspomnieć, napisać piękne życzenia. Grawerowane prezenty to niezwykłe upominki. Można wybrać serduszko z kryształu lub bejcowanej sklejki ciętej i grawerowanej laserem CO2.

Grawerowana statuetka ma kształt dwu serc lub jednego serca. W przypadku modelu z dwoma sercami po stronie lewej znajduje się dedykacja, a w prawym sercu fotografia, zegar lub imiona dzieci.   W modelu z jednym sercem po stronie lewej  widnieją podziękowania lub życzenia dla obdarowanych, a części prawej zdjęcie lub imiona darczyńców.

Zdjęcie przeznaczone jako grawer na statuetkę musi mieć określoną formę:  preferowany rozmiar to 1 a 4 MB. Jeśli rozmiar pliku ze zdjęciem wynosi mniej 250 KB, to prawdopodobnie nie będzie można stworzyć z tego zdjęcia ładnego foto graweru ze względu na zbyt słabą jakość. Zdjęcie, użyte do statuetki musi mieć jasne tło i musi być zrobione przy odpowiednim świetle. Nie należy samodzielnie ulepszać zdjęć w programach graficznych, ponieważ efekty takich działań najczęściej  źle  wyglądają na produkcie końcowym. Przy zamówieniu można skorzystać z przygotowanych wzorów podziękowań lub podać własny tekst.

Kryształy są na stojakach, więc mogą być postawione w dowolnym miejscu. Od paru lat panuje na weselach moda wręczania upominków z podziękowaniem dla rodziców i gości.  Statuetki w kształcie serca to znakomity pomysł na weselny upominek od państwa młodych.

Prześliczne pudełko wliczone jest w cenę produktu. Oryginalność, elegancję i praktyczność łączy w sobie karafka w kształcie serca. Na karafce wygrawerowana jest dedykacja, życzenia lub podziękowania. Pojemność karafki to 0,5 litera.  Na życzenie klienta karafka może być posrebrzana lub złocona. Grawerowane statuetki nie muszą być koniecznie prezentami dla najbliższych osób.

Mogą służyć jako nagroda w konkursie lub zawodach sportowych. Kryształowa statuetka to wspaniały pomysł na uhonorowanie zwycięzcy.

Będzie cudowną pamiątką dla uczestnika. Grawerowane statuetki to znakomity sposób na podziękowanie sponsorom, którzy pomogli w organizacji jakiegoś wydarzenia.  Zaletami statuetki grawerowanej jest jej urzekający wygląd, dedykacja od serca i ponadczasowość. Kwiaty, czekoladki, czy kosmetyki to prezenty nietrwałe. Do tego przy ich wybieraniu można nie trafić w gust obdarowanego. Piękno statuetki likwiduje ryzyko chybionego prezentu i zawsze cieszy obdarowanego

Dodaj komentarz

Podpis *
E-mail *
Witryna internetowa