Gry na iphone

Gry na iphone

Gry mobilne to hit ostatnich lat.  Bez przerwy rozwijają się.  W dużej ofercie gier na ios każdy miłośnik tego typu zabawy znajdzie coś interesującego. Tematyka gier jest różnorodna.

Grami mobilnymi interesują się osoby w każdym wieku, szczególnie nastolatki. Blog IOS GRY tworzy 12 letni miłośnik gier.  Blog dotyczący gier pisany przez dwunastolatka jest ciekawym zjawiskiem. Przeważnie blogerami są osoby trochę starsze.  Trzeba zaznaczyć, że blog ma przemyślaną konstrukcję. Publikowane są na nim krótkie recenzje gier iOS, czyli na iPhone’a i iPad’a.  Urządzenia mobilne typu: iPhone i iPad posiada coraz więcej młodych ludzi. Przewodnik po grach pisany przez ich rówieśnika, to bez wątpienia dobre źródło wiedzy na temat  gry na iPhone . Autor nie używa trudnych terminów, posługuje się językiem zrozumiałym dla swojego czytelnika– nastolatka interesującego się grami i obiecuje czytelnikom, że regularnie będzie dodawał posty dotyczące gier.  Chce, aby internauta często czytał wpisy i odnalazł w nim interesujące i inspirujące treści.

Blog w założeniu ma być przewodnikiem po świecie gier dla młodzieży. Zachęca czytelników do wyrażania opinii na temat bloga za pośrednictwem komentarzy.

Krótkie posty mają jedną ważną zaletę: internauta je przeczyta i nie znudzi się po kilku zdaniach. Młodzi ludzie nie lubią obszernych opisów gier, chcą dowiedzieć się, co jest treścią gry i jakie profity można w niej zdobyć. Świat  gier  na iPad jest olbrzymi i człowiekowi trudno wybrać. Decydując się na zakup gry można brać pod uwagę różne kryteria: grafikę, tematykę gry, czas grania, obecność efektów specjalnych, możliwość przeobrażania postaci. Gry mobilne zostały najbardziej lubianą rozrywką nastolatków ku przerażeniu rodziców i nauczycieli, którzy zaczęli dostrzegać brak ruchu i mniejsze więzi  z rówieśnikami. Postępu cywilizacyjnego nie da się zahamować, nawet jeżeli powoduje spore społeczne zmiany.

Właściwy przegląd gier mobilnych może pomóc innym dobrać  grę odpowiednią} do  swoich upodobań. Wystarczy przeczytać krótki opis, aby zobaczyć, czy dana gra będzie doskonałym wyborem i zapewni miło spędzony czas między uczeniem się.

W swoich opisach autor zwraca uwagę na korzyści, jakie otrzymuje użytkownik w trakcie grania, np.: „cztery stage-e i jeden tzw. “boss fight”. Po przejściu “boss-a” otrzymasz nagrodę – nowe ostrze”.  Ios  gry mają istotny cel – wzmocnić samoocenę gracza poprzez nagrody i skłonić do dalszego grania. Nagroda motywuje, sprawia, że grający chce  zdobyć następne trofeum.  iPhone gry mają znaczącą zaletę – można w nie grać poza domem, np.: w czasie dojazdu do szkoły, na przerwie.  Młody autor skrupulatnie prezentuje reguły gry, „Ostrze ma się wbić w pień ale ominąć osadzone w nim wcześniej noże”.

Nie ukrywa przed odbiorcą, że dana gra może wydać się brutalna i dokładnie zaznacza krwawe momenty.

Wie, że nie każdy lubi gry, w trakcie których w fabule jest mnóstwo brutalnych scen , więc daje do zrozumienia użytkownikowi, że dana gra jest przeznaczona dla osób, którym nie przeszkadza krwawa fabuła. Osoby, które preferują spokojniejszą akcję i estetyczną grafikę, powinny  zagrać wgrę iPhone „Fluffy Fall”, której bohaterem jest urocze stworzonko. Zadaniem grającego jest omijanie przeszkód. Stworzonka przypominają zwierzęta, rośliny lub popularne jedzenie, np.: ciasteczka. Mogą mieć różne wzory i kolory. W grze zbieramy monety. W automacie do robienia shake’ów, wymieniamy je na następne „Fluffy”. Co jakiś czas  użytkownik może zamienić  puszystego bohatera na nowego, np : w sytuacji, kiedy dopiero zdobyty Fluffy ma taki sam wygląd, jak stworzonko, którym grał wcześniej.   Rozgrywka toczy się w tunelu, który również może mieć różne kolory. Gry ios zachwycają piękną, nasyconą kolorystyką. Autor zwraca uwagę na to, aby omawiać gry iPad o różnej tematyce.

Zamieszcza zdjęcia z gier.

Główne zdjęcie na stronie, przedstawiające bohaterów z japońskich mang,  informuje, że tematyką bloga są gry iPad dla młodzieży. Strona zapełnia lukę w sieci- do tej pory nie za wiele było stron zajmujących się jedynie tematem gier młodzieżowych.

Dodaj komentarz

Podpis *
E-mail *
Witryna internetowa