Kreator kreskówek

Kreator kreskówek

Dzieci lubią kreskówki  Każdy malec ma swój ulubiony film animowany.

Kreskówki dostarczają rozrywki, ukazują różnorodne osobowe wzorce, uczą. Stacji telewizyjnych z kreskówkami jest wiele. Oferta jest bogata- są propozycje dla dzieci młodszych, jak i dla nastolatków. Dzieci niezbyt lubią, kiedy jeden odcinek emitowany jest setki razy. Wtedy młody widz poszukuje innej kreskówki. Kreskówki mają w założeniach wspomagać rozwijanie wyobraźni. Dziecko może nie tylko oglądać kreskówki, ale także je rysować. Kreowanie własnych postaci to niezła zabawa. Można dowolnie kreować kształt postaci, twarz, ubrania. Każdy może zrobić dowolną postać lub maskotkę i mieć swój udział w rozwoju kreskówek. Kreator maskotek pozwala w kilka sekund utworzyć maskotkę. Uczy kreatywności, myślenia przyczyno-skutkowego, łączenia ze sobą wielu cząstek i posługiwania się programami twórczymi. Jest odpowiednia zarówno dla chłopaków,  jak i dla dziewcząt. Dzieci obojga płci mogą poczuć się twórcami, posiadać postać utworzoną według swojego pomysłu. Kreator maskotek umacnia samoocenę dziecka- powołało do życia postać, której dzieje może dowolnie wymyślać. Oczywiście kreator postaci nie jest programem jedynie dla dzieci.

Dorośli również znajdą niesamowitą znakomitym  narzędziem w reklamie. Wykonana postać może być gadżetem reklamowym w materiałach graficznych, w kampaniach marketingowych, a nawet w projektach dla klientów.

Jest to bardziej ekonomiczna opcja niż zaangażowanie do reklamy modelki. Nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów osobowych. W postaci wirtualnej w  w dowolnym momencie można przeprowadzić zmiany i dopasować maskotkę do założeń kilku kampanii reklamowych. Inaczej może prezentować się maskotka w wersji zimowej, a odmiennie w reklamie wiosennej. Maskotka utworzona w tym programie świetnie sprawdzi się w kampaniach w sieci i w mediach. Stanie się hitem i znakiem rozpoznawczym marki. W kreatorze można utworzyć  postać ludzką, zwierzę, jakąś hybrydę (połączenie człowieka ze zwierzęciem), uosobić przedmiot.

Ogromne możliwości kreatora sprawiają, że jest cennym narzędziem dla pracowników przeprowadzających kampanię reklamową i prezentowanie marki na nowych rynkach.

Wyjątkowość w reklamie często decyduje o przebiciu się produktu, czy usługi na rynku. Konsumenta złości, jeżeli reklama produktu A jest identyczna do promocji towaru B.  Przeglądając reklamy internetowe można dostrzec, że wiele firm  te same wizerunki, wzięte z internetu, co bywa mylące dla konsumenta.  Kreator grafiki on line to możliwość stworzenia wyjątkowej postaci specjalnie na potrzeby określonej firmy. Postać będzie nietypowa.  Odbiorca ją zapamięta i zacznie kojarzyć z określonym produktem i marką. Marketingowcy są zdania, że tylko firma, której reklama wyróżnia się na tle innych produktów w tym samym asortymencie ma szansę przebić się do świadomości nabywcy i opanować znaczną część rynku. Wszelkie środki, które ułatwiają wyróżnienie się są mile widziane przez dyrektorów kampanii marketingowych.

Carton to dobry pomysł na promocję- przemawia zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Jest przyjemna dla oka, estetyczna.  Badania psychologiczne dowodzą, ze kreskówki lubią zarówno dzieci, jak i dorośli. Wspólne oglądanie kreskówek zbliża rodziny, zapewnia rodzinne odprężenie i temat do rozmowy.

Rodzice włączają swoje ulubione kreskówki z lat dziecięcych swoim dzieciom. I tak od pokoleń wspólnie przeżywamy przygody „Bolka i Lolka”, „Krecika”, ”, „Misia Yogi” itp. Postacie z kreskówek świetnie reklamują odzież dziecięcą, artykuły szkolne, zabawki, pieluszki, kosmetyki, a nawet leki. Kreator kreskówek  to idealne narzędzie dla każdego fana tego rodzaju twórczości.  Można bawić się w tworzenie swoich postaci lub wykorzystać kreator do poważnych zadań związanych z promocją marki. Z kreatora kreskówek chętnie korzystają osoby amatorsko projektujące modę.  Tworzą postacie, odzież,  stylizują makijaż i fryzurę, obserwują jak prezentuje się ubranie na poszczególnych typach sylwetki.

Dodaj komentarz

Podpis *
E-mail *
Witryna internetowa