Nagrzewnice przenośne

Nagrzewnice przenośne

Wilgoć jest problemem nie tylko pomieszczeń znajdujących się w starym budownictwie. Zdarza się także w budynkach nowoczesnych.

Specjaliści przekonują, że poziom wilgoci w mieszkaniu powinien wynosić 45-55%. Niższy poziom wilgoci jest przyczyną suchości powietrza. Wyższy poziom oznacza zagrożenie grzybami, pleśnią i co jak wiadomo jest bardzo szkodliwe dla zdrowia oraz niezwykle trudne do usunięcia. Powoduje alergie, problemy z układem oddechowym. W razie pojawienia się takiego problemu trzeba osuszyć mieszkanie i spryskać ściany preparatami antypleśniowymi.  Zapobiec takim sytuacjom może nagrzewanie mieszkania przy pomocy nagrzewnicy elektrycznej .

Ciepło , które zostanie wdmuchane do mieszkania  pozbawi pleśń i grzyby korzystnego dla ich rozwoju środowiska.  Powietrze będzie wolne od niebezpiecznych związku, a domownicy zyskają zdrowie.

Jeżeli wilgoć jest w kilku pomieszczeniach, to i tak nie trzeba kupować dmuchaw elektrycznychJedno urządzenie może nagrzać powierzchnię do 240 metrów kwadratowych, jest bardzo wydajne i szybko wprowadzania ciepło do mieszkania. Są to nagrzewnice przenośne, więc w każdym momencie może je przedstawić do pokoju, czy łazienki. Zdarza się, że pleśń wniknie w ścianę i trzeba robić generalny remont polegający na zrywaniu tynków i odnowie ściany. Po takim remoncie, który generuje olbrzymie koszty, warto zakupić  Nagrzewnice  elektryczne Master, aby zapobiegać takim wydarzeniom w przyszłości i przez lata cieszyć wolnym od pleśni i grzybów mieszkaniem. W celu uniknięcia wilgoci konieczne jest częste wietrzenie mieszkania i utrzymanie właściwej temperatury we wszystkich pomieszczeniach. W osiągnięciu tego drugiego celu znakomitą pomocą są nagrzewnice elektryczne, które na jesieni i w zimie zapewnią ciepło i optymalną temperaturę.

Nagrzewnice elektryczne są bezpieczne nawet dla mieszkań , których są dzieci – nie powodują kurzu, ani nieprzyjemnego zapachu.

Nie wydzielają żadnych substancji, które mogłyby szkodzić domownikom. Są zasilane energią elektryczną.

Dodaj komentarz

Podpis *
E-mail *
Witryna internetowa