Pieczątka firmowa

Pieczątka firmowa

Pieczątka to  przedmiot niewielkich rozmiarów, który pracownicy biurowi mają pod ręką i używają kilkanaście razy dziennie.

Pieczątka jest firmowym podpisem i żaden dokument oficjalny nie może się bez niej obejść. Dokument , na którym nie ma pieczątki firmowej i podpisu autora jest nieważny. Pieczątka firmowa uległa w ostatnich latach dużym zmianom.  Praktycznie nie ma już w obiegu małych, kulistych pieczątek, do których trzeba było używać  różnokolorowego tuszu, a jakość odbitki daleka była od ideału. Najpopularniejszymi kolorami tuszu były: czerwony, fioletowy, zielony i czarny.  W codziennym użyciu przeważa  czarny kolor pieczęci

Stemplowanie znacznej ilości dokumentów, moczenie pieczątki w tuszu i dolewanie tuszu było długotrwałe i nużące. Współczesne pieczątki charakteryzują się szybkością użycia i świetną  jakością odbitki.  Osoba czytająca pismo nie  musi wytężać wzroku, aby odnaleźć informacje na pieczątce.

Automatyczna pieczątka  dokonała rewolucji w funkcjonowaniu biur. Jej wynalezienie ulepszyło pracę w biurach.  Ma istotną estetyczną zaletę – ładnie wygląda na biurku i nie brudzi dokumentów. Pieczątka automatyczna wystarcza na  tysiące odbić bez dodawania tuszu.  Gwarancja stemplowania bez wymiany tuszu obejmuje dwa lata. Oczywiście można dokupić tusz i wymienić poduszkę . Pieczątki automatyczne pracują cicho, co jest dużą zaletą, zwłaszcza w w pomieszczeniach biurowych, w których pracuje wiele osób. Automatyczna pieczątka dostępna jest w szerokiej ofercie kolorystycznej. Rozwój pieczątki  poszedł w kierunku większej wydajności przedmiotu.  Nowoczesny wygląd sprawia, że pieczątki  komponują się z wystrojem pomieszczenia.

Możliwość dopasowania do siebie  wszystkich elementów wyposażenia biura, w tym pieczątek, jest istotna  dla osób, które cenią harmonijny wygląd wnętrza i  nie znoszą kiedy coś, nawet taki drobiazg,  jak kolor pieczątki niszczy harmonijny wygląd biura.

W pieczątce najistotniejsza jest jakość odbicia – musi być ono wyraziste, ponieważ  odbiorca dokumentu musi znać pełne dane firmy i autora pisma.  Nowoczesna linia technologiczna stosowana do produkcji pieczątek daje klientowi możliwość zaprojektowania dowolnej treści. Wzór pieczątki projektują profesjonalni graficy w oparciu o treść nadesłaną przez zamawiającego. Zamówienie pieczątki on line jest wygodne. W ciągu doby klientowi zostaje doręczona pieczątka. Coraz więcej klientów zamawia pieczątki przez internet, ponieważ doceniają jakość. Zaletą zamawiania pieczątek przez internet jest  szybkość realizacji zamówienia.

Coraz większą popularność zdobywają pieczątki wytwarzane z minimalnym wykorzystaniem środków chemicznych i bezzapachowe.

Duże pieczątki są doskonałe do pieczętowania zawartości paczek w kartonach, drewnie i w torebkach papierowych. Na dużych pieczątkach można wykonać nawet znak firmowy przedsiębiorstwa. Dostępne są duże pieczątki kwadratowe, prostokątne i okrągłe. Wszystkie pieczątki cechują się najwyższą jakością  odbicia. Bez względu na to, czy na pieczątce znajduje się imię i nazwisko z funkcją osoby, czy całościowe dane teleadresowe firmy jakość odbicia spełnia wszystkie normy i oczekiwania klienta. W przypadku pieczątki firmowej  uwzględnia się REGON, NIP i adres e-mail.

Taka pieczątka może pełnić funkcję wizytówki, ponieważ odbiorca znajdzie na niej najważniejsze dane. Ważną informacją jest fakt, że nawet pieczątki kieszonkowe cechują się wspaniałą jakością odbicia.

Dla osób, których praca wiąże się z ciągłym przemieszczaniem polecane są małe pieczątki z uchwytem na smycz. Dzięki temu można mieć je zawsze przy sobie. Są doskonałym przedmiotem dla lekarzy, pielęgniarek i osób wykonujących usługi w terenie. Najlepszą reklamą dla pieczątek jest mała liczba zwrotu towaru i pochwalne opinie zadowolonych użytkowników ceniących szybkie stemplowanie i  najwyższą jakość odbicia. W firmach powstaje coraz więcej dokumentów, więc dobrej jakości pieczątka ma naprawdę duże znaczenie.

Dodaj komentarz

Podpis *
E-mail *
Witryna internetowa