Poduszki z powietrzem

Poduszki z powietrzem

Wysyłając jakąkolwiek paczkę nadawca chce, aby znalazła się na miejscu w nienaruszonym stanie. Czasami paczka musi przebyć setki kilometrów, aby dotrzeć do adresata.

W trakcie transportu mogą mieć miejsca się różne nieprzewidziane zdarzenia. Produkt narażony jest na wstrząsy związane z jazdą, hamowaniem oraz z przekładaniem na inne miejsce. Aby zapobiec uszkodzeniu przesyłki warto wypełnić ją specjalnymi wypełniaczami, które zapewniają ochronę towaru przed uszkodzeniem podczas transportu. W tym celu pudło lub inne opakowanie, w którym zapakowana jest przesyłka powinno być trochę większe. Wypełniacze do paczek gwarantują doskonałą ochronę przewożonego towaru. Powinny być na stanie każdego magazynu lub centrum logistycznego. Nie stwarzają zagrożenia  dla żadnego towaru. Mogą być stosowane do zabezpieczeń nawet najdelikatniejszych przedmiotów. Używanie wypełniaczy do paczek zmniejsza straty towaru w transporcie. Klienci będą zadowoleni z usług transportowych. Transport bez ryzyka poniesienia straty części towaru to doskonała informacja dla przedsiębiorców.

Godne rekomendacji są poduszki powietrzne wykonane z wytrzymałej foli LDPE o grubości 0,05mikrona, dzięki czemu wytrzymują nacisk statyczny do 50kg. Bardzo dobrym produktem służącym\polecanym do wypełniania paczek jest wypełnienie styropianowe w kształcie litery S, Jest ono odporne na zgniatanie i wilgoć.

Nie łamie się i nie powoduje zapylenia towaru. Utrzymuje zawartość przesyłki na swoim miejscu. Miłośnicy produktów ekologicznych powinni zwrócić uwagę na Skropak. Jest  to w 100% biodegradowalny wypełniacz do paczek zabezpieczający przesyłki przed zniszczeniem podczas transportu. Jego walorem jest to, że ulega utylizacji, jest kompostowany i rozpuszczalny w wodzie oraz prosty w zastosowaniu. Sekret jego bezpieczeństwa polega na tym, że został wytworzony ze komponentów roślinnych. W procesie produkcji tego wypełniacza nie wydzielają się do atmosfery tak trujące związki jak:  dwutlenek węgla i freon. Przeprowadzone badania wykazały, że skropak cechuje  się podwyższoną wytrzymałością na zgniatanie i nacisk  niż wypełniacze polistyrenowe . Jest więc idealną alternatywą dla wypełniaczy zrobionych na bazie polistyrenu. Poza tym zapewnia najlepszą  ochronę dla przesyłek podczas transportu..

Troska o ekologię w każdym aspekcie życia człowieka jest postawą godną naśladowania. Fakt, że nawet w transporcie towarów jest możliwa ekologia ucieszy osoby, którym na sercu leży troska o środowisko naturalne.  Każdy magazyn powinien posiadać urządzenia do wypełniaczy.

Zaletą tych urządzeń są niewielkie rozmiary, dzięki czemu nadają się do pracy w małych i średnich magazynach.  Urządzenie może stać na stojaku lub regale a nawet wisieć na ścianie. Z  panelu sterującego  ustawia się:  ilość wdmuchiwanego powietrza, temperaturę zgrzewania, ilość poduszek, które maszyna ma w jednym cyklu wyprodukować oraz dokonuje się wyboru programu pracy i rodzaju folii. Panel sterowania jest w języku polskim, a ponadto, jak twierdzą użytkownicy, jest bardzo prosty w obsłudze. Urządzenie automatycznie wyłącza się po wyprodukowaniu zaprogramowanej liczby poduszek. Urządzenie Fill-Pro do wypełniania paczek posiada dwa tryby pracy – „Normal” – 150 poduszek na minutę, oraz „Fast” – 300 poduszek na minutę

Urządzenie ma 24 miesiące gwarancji i świetną wydajność pracy. Operator musi tylko ustawić w panelu wszystkie niezbędne parametry i włączyć urządzenie.

Produkuje także poduszki biodegradowalne, dzięki temu urządzenie może być używanie także w magazynach przedsiębiorstw wytwarzających towary ekologiczne.  Urządzenia dla magazynów są bardzo dobrym zakupem, bowiem w w razie potrzeby można na miejscu wyprodukować wypełniacze do paczek i nie trzeba czekać na dostawę poduszek na powietrze. Poza tym cena wypełniacza do paczek 4920 zł bardzo szybko zwraca się, jeżeli weźmie się pod uwagę cenę 51,66 zł za 600 sztuk wypełniaczy. Średnim i dużym magazynom zdecydowanie bardziej opłaca się zakupić urządzenie do wypełniaczy i bez przestojów prowadzić działalność.

źródło: Poduszki z powietrzem

 

Dodaj komentarz

Podpis *
E-mail *
Witryna internetowa