Praca on-line

Praca on-line

Panie uwielbiają kosmetyki.  Mają wiele sztuk  w łazience.  Kosmetyki to cudowne antidotum na  wszelakie kobiece zmartwienia z ciałem od włosów po stopy.

Są hobby. Kobiety dowiadują się o wszystkich interesujących je nowościach, o nowych składnikach i technologiach, próbują wszelkich nowinek, wymieniają się z koleżankami opinią o danym kremie, toniku, czy pudrze.  Od lat dużą popularnością cieszą się katalogi najbardziej znanych firm kosmetycznych, np.: Avon, z których klientka może wybrać jakiekolwiek kosmetyki i zamówić je u konsultantki.  Kosmetyków z katalogu Avon nie można  zakupić w drogeriach, czy hipermarketach. Na tym polega ich niepowtarzalność- są do kupienia u konsultantek, które rejestrują zamówienia i  doręczają zamówione produkty Konsultantka Avon zostaje w środowisku ludzi wśród, których pracuje ekspertką od kosmetyków.

Jest osobą, do której zgłaszają się panie, które chcą zamówić kosmetyki. Bezpośredni kontakt handlowca z klientką to sposobność poznania preferencji klientki, doradzenia jej odpowiedniego produktu, nawiązania stałego kontaktu, zachęcania do przedmiotu i marki. Praca w Avon to możliwość dodatkowego zarobku- konsultantka ma wypłacaną prowizję od sprzedanego towaru i zakupu po okazyjnych cenach kosmetyków na swoje potrzeby. Aby dołączyć do zespołu Avon należy wypisać formularz rejestracyjny. W ten sposób przebiega rejestracja Avon. Praca w Avon to okazja do spotkania zaangażowanych ludzi, którzy tworzą kosmetyczny biznes.

Może być początkiem świetnego biznesu kosmetycznego, który krótkim czasie zacznie przynosić zyski. Lider Avon ma dla przyszłych konsultantek bardzo dobrą poradę- porzuć strach przed swoim interesem i buduj własny zespół.

Osoba, która szybko osiąga dobre wyniki sprzedażowe może być awansowana na lidera zespołu w swoim regionie. Najtrudniejsze są pierwsze zadania, kiedy to trzeba rozbudować sobie listę klientek. Na szczęście kosmetyki Avon cieszą się sporym zainteresowaniem konsumentek i kobiety chętnie kupują je dla siebie lub jako prezent  dla kogoś bliskiego. Avon oferuję duży asortyment kosmetyków- od produktów do włosów po perfumy i ofertę dla najmłodszych oraz panów.  Swoją dobrą opinię Avon zawdzięcza także kampaniom społecznym dotyczącym zdrowia kobiet, np.: wsparciu kampanii na rzecz przeciwdziałania rakowi piersi.

Praca w Avon nie wymaga biurowych ośmiu godzin, ani odległych dojazdów. Jest świetnym uzupełnieniem domowego budżetu dla młodych mam. Praca dla mam w Avon daje kobietom możliwość wypracowania dodatkowych pieniędzy bez rezygnowania z urlopu macierzyńskiego i posyłania maluszka do żłobka.

Kobieta może łączyć pracę z macierzyństwem, co ma dla niej olbrzymie znaczenie. Avon stawia na ludzi młodych: pełnoletnie uczennice i studentki, które chciałby wypracować dodatkowe dochody, interesują się kosmetykami, mają dostęp do dużej grupy kobiet w ich wieku.  Mogą zaprezentować katalogi koleżankom z klasy lub innym studentkom w  przerwie między zajęciami na uczelni. Praca dla młodych dostarcza im środki finansowe na swoje potrzeby i częściowo uniezależnia od rodziców.

Praca dla młodych to rewelacyjna okazja do zdobycia zawodowego doświadczenia, tak niezbędnego w ubieganiu się o stałą pracę.

Konsultantka zyskuje umiejętność nawiązywania kontaktów, przedstawiania oferty, organizacji pracy, a nawet tworzenia i nadzorowania zespołu. Są to doceniane przez pracodawców umiejętności. Kariera w Avon może trwać przez wiele lat i dać możliwość realizacji zawodowej  i satysfakcję z osiąganych rezultatów.  Zaletą pracy w Avon jest brak stałego miejsca – można przedstawiać ofertę wszędzie, gdzie są klientki i w godzinach, które odpowiadają obu stronom.

Praca, praca on-line zapewnia pracownikowi dużą samodzielność i spełnia oczekiwania wielu osób, które z różnych powodów, np.: pociecha do 3 roku życia, niepełnosprawność, studia dzienne, nie mogą pracować w biurze, w urzędowych godzinach. Kilka lat temu praca on -line została uregulowana prawnie w Kodeksie Pracy i jest jedną z możliwości świadczenia pracy.

Dodaj komentarz

Podpis *
E-mail *
Witryna internetowa