Torebki

Torebki

Torebka- to rzecz bez której kobieta nie funkcjonuje.

Najczęściej panie mają po kilka torebek dużych i małych na różne okazje i do różnorodnych stylizacji. Torebka musi komponować się ze stylem ubrania. Jest to poręczny schowek na niezbędne na co dzień przedmioty. Kobiecie trudno byłoby nosić w kieszeni portfel, przybory do makijażu, telefon, klucze i kilka innych niezbędnych przedmiotów. Torebki to najzwyczajniej w świecie wygoda.  Wszystkie ważne rzeczy są zawsze pod ręką. Torebka musi posiadać trzy właściwości: być praktyczna, pojemna i ładnie wyglądać.

Torebki produkowane są z wielu materiałów, ale bardzo cenione są torebki z eko skóry. Są wytrzymałe, ładnie wyglądają przez kilka sezonów.

Największą popularność wśród klientek odnotowują torebki damskie dwukomorowe. Przegroda dzieląca pełni funkcję  stanowi jeszcze jedną kieszeń zamykaną na zamek. W  jednej  komorze wszyta jest kieszonka na suwak, w drugiej komorze dwie kieszonki otwarte. W takich torebkach można przenosić więcej niezbędnych rzeczy, a nawet włożyć do nich mniejsze zakupy.  Gama kolorystyczna i wzornictwo spełnia  wszystkie marzenia klientek. W tym sezonie królują barwy pastelowe z mocnymi akcentami. Cały czas są modne torebki czarne i brązowe W ofercie każda klientka znajdzie torebki damskie różnej wielkości i w wielu stylach, dopasuje coś dla siebie. Zadowolone będą miłośniczki  wielkich, pojemnych torebek, które pełnić mają funkcję użytkowo- ozdobne.

Torebkę marzeń kupią także kobiety, które poszukują małej torebki do wieczorowej sukienki. Listonoszka to bardzo użyteczna torebka.

Jest pojemna, a jej walorami estetycznymi są: piękne wykończenie i subtelne ozdoby.  Jej praktyczność wynika z dużej ilości kieszonek.  Łączą użyteczność z modnym stylem. W torebkach wielokolorowych zachwyca sposób zestawienia kolorów. Połączenia czerwonego, beżowego z czarnym, czy żółtego z beżowym i czarnym wyglądają przepięknie i dodają elegancji właścicielce niezależnie od ubranego stroju. Nowocześnie i doskonale wyglądają torby w zestawianiach kolorystycznych: niebieski-szary, granatowy –  czerwony, szary- pudrowy róż, brązowy – pudrowy róż. W dużych torebkach zmieści się teczka wielkości A4, więc mogą je użytkować studentki i kobiety, które często noszą dokumenty. Kuferki to torebki wytrzymujące spore ciężary.

Noszenie w nich książek, dokumentów, dużej ilości pomniejszych przedmiotów jest wygodne. Są bardzo dobrze wyprofilowane, więc nawet duży ciężar nie powoduje bólu ramion.

Kuferki to torebki świetne na spacer z rodziną i do pracy. Wnętrze torebek wykończone jest trwałą poszewką, dzięki czemu torebki nie niszczą się nawet przy dużym ciężarze.  Kuferki mają  wzmocnione boki i spód. Kobiety doceniają torebki typu kuferki za ich elegancję i praktyczność. Duża torebka typu: listonoszka, czy kuferek to dla użytkowniczki jakby przedłużenie ręki – przenoszony jest w niej cały mikroświat kobiety. Bez torebki kobiety nie ruszają si z domu. Można zapomnieć telefonu, śniadania do pracy, ale nie można zostawić w domu torebki.  Brak torebki jest samym, co opuszczenie domu bez butów. Torebka damska jest zintegrowana z właścicielką. Jest jedną z oczywistych cech kobiecości.

Główną zaletą torebki jest to, że jej posiadanie nigdy nie wychodzi z mody. Owszem mogą być inne zestawy kolorystyczne, kształty klamry, suwaki i ozdoby, ale samo posiadanie torebki zawsze jest modowym trendem. Młode kobiety cenią wygodę i chętnie kupują torebki typu worek.

Zamykane są na sznurek ze ściągaczem lub suwak.. Przy wyborze torebki jest istotna nie tylko jej pojemność i potencjał stylizacyjny, ale także sylwetka kobiety. Styliści wyrażają opinię, że kobiety o drobnej budowie ciała nie powinny nosić dużych torebek. Kobieta o szerokich biodrach nie powinna  kupować torebek przewieszonych ukośnie i opadających na biodra, ponieważ w ten sposób podkreśla mankament| swojej sylwetki. Na szczęście w sklepach stacjonarnych i internetowych zakupić można każdy rodzaj torebek w różnym przedziale cenowym. Dla każdego coś dobrego.

Dodaj komentarz

Podpis *
E-mail *
Witryna internetowa