www.fill-pro.pl

Wypełniacze do paczek z Fill-Pro One

Właściciele dużych centrów logistycznych doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ważne jest właściwe pakowanie towaru, aby zapewnić bezpieczeństwo transportu i nie zniszczyć towaru podczas transportu do zamawiającego Wypełnienia do paczek w postaci foliowych poduszek z powietrzem to jeden z najtańszych i najlepszych metod zabezpieczania towarów podczas transportu.

Oferowane wypełniacze  doskonale nadają do wypełnienia pustej przestrzeni w kartonie lub do owijania powietrzną matą umieszczanych elementów. Dzięki temu przedmioty są unieruchomione i  nie przesuwają się przemieszczanie się, a to zapobiega uszkodzeniu. Woreczki z powietrzem używane są również do wypełniania torebek damskich, teczek, butów oraz plecaków w celu uwypuklenia ich kształtu w trakcie pokazu na sklepowej wystawie. Sprzedaż urządzeń do produkcji wypełniaczy pozwoli konsumentom zakupić ważny produkt. Urządzenia do produkcji wypełniaczy są objęte gwarancją wytwórcy realizowaną w systemie door-to-door” na  koszt dostarczyciela sprzętu . Producent ma swój punkt serwisowy w Polsce oraz 4 serwisantów. Na wysoką  sprzedaż nowej zgrzewarki FillPro One wpływ ma bardzo dobra oferta dla wiernych klientów.

Osoby, które po okresie gwarancyjnym dalej zaopatrują się w folię do produkcji wypełniaczy mają bezpłatnie serwisowane sprzętu przez cały okres współpracy.

Sklep z urządzeniami do  poduszek powietrznych zapewnia kompleksową obsługę na terenie całego kraju. Zaletą tych urządzeń jest prosta obsługa i instrukcja obsługi w języku polskim. Można regulować następujące parametry: ilość powietrza w poduszce, temperaturę zgrzewania folii, ilość zadanych do wykonania poduszek, wybór rodzaju  folii.  Urządzenie zatrzymuje się w dwóch sytuacjach: po zrobieniu zaprogramowanej ilości folii lub przy braku folii na rolce. Urządzenie do wytwarzania poduszek z powietrzem przeszło dużo testów, które potwierdziły jego wysoką jakość.

Mogą w sposób nieustanny produkować poduszki powietrzne zarówno w małych magazynach, jak i olbrzymich centrach logistycznych.

W opinii posiadaczy powyższe urządzenia działają bezawaryjnie. Nie ma większych problemów w eksploatacji tych urządzeń. FilPro One do produkowania wypełniaczy daje możliwość uzyskiwania poduszek bezpośrednio na  na miejscu pakowania, dzięki czemu nie naraża się ładunku na uszkodzenia,  które mogą wystąpić podczas przemieszczania.Użytkownicy powyższych urządzeń otrzymują dodatkową powierzchnię magazynową, ponieważ są to sprzęty przenośne i nie muszą pozostawać w tym samym miejscu. Mają niewielkie gabaryty  i nie zajmują wiele miejsca.

Maszyna do pakowania poduszek z powietrzem to nabytek, który zwraca się po krótkim czasie. Starsze i będące jeszcze w użyciu metody wypełniania paczek generują znacznie większe koszty. Nie ma miesięcznego limitu zużycia, co pozwala na użytkowanie maszyny dostosowane do potrzeb magazynu. Tanie wypełniacze do paczek mają jeszcze jedną ważną zaletę- powstałe wypełniacze są czyste, nie powodują tworzenia się kurzu, jak w przypadku tektury i papieru. Poduszki powietrzne  jako zabezpieczenie paczek zmniejszają ilość uszkodzeń towaru przy transporcie, co oznacza mniej reklamacji i więcej uszczęśliwionych klientów. Zadowoleni konsumenci potwierdzają, że  poduszki powietrzne rewelacyjnie amortyzują zapakowane przedmioty, nawet rzeczy delikatne, które mogą łatwo ulec uszkodzeniu, np.: szkło, porcelana, biżuteria.

Stosowanie wypełniaczy przynosi spore korzyści. Maszyna FillPro One – nowoczesne urządzenia  wytwarza poduszki  wtedy, kiedy chcemy. Poduszki są w każdej chwili dostępne od ręki, nie trzeba ich składować, co pozwala zaoszczędzić miejsce w magazynie. Wypełniacze do paczek z Fill-Pro One robią każdy rodzaj folii, zarówno LDPE, jak również HDPE. Badania naukowe zlecone przez producenta potwierdziły, że poduszki wyprodukowane są z folii przyjaznej środowisku, która szybciej podlega biodegradacji. Folia jest odporna na uderzenia. Urządzenie Fill-Pro One umożliwia produkowanie mat z wieloma poduszkami.

Dodaj komentarz

Podpis *
E-mail *
Witryna internetowa